Úvod

Nové číslo účtu našeho Kynologického klubu: 9920173001/5500

Provozní řád cvičiště Kynologického klubu ZDE

Přihláška na kurz: PŘIHLÁŠKA

Přihláška na zkoušky: PŘIHLÁŠKA

Kalendář akcí KK ZDE

 

O KLUBU

Náš kynologický klub má dlouholetou tradici, v minulosti se zabýval převážně sportovní kynologií, v dnešní době jsme přiřadili základy poslušnosti a socializace a také výcvik obedience. Zhruba jednou měsíčně organizuje naše externí instruktorka Tamara Šamánková výcvik malých plemen dle NZŘ. V letních měsících také probíhá výcvik obrany.

Snažíme se, aby výcvik bavil psovody a také jejich pejsky, a aby byl přínosem pro jejich společný život i zábavou.

ORGANIZACE VÝCVIKU A CENÍK KURZOVNÉHO

O přijetí za člena KK Brno - Královo Pole bude rozhodovat výbor KK na základě podané písemné přihlášky. Podání přihlášky je možné po uplynutí čekací doby v délce jednoho roku, během které je nutno absolvovat kurz pro začátečníky v rozsahu 10 hodin (1.500,- Kč/pes) v KK Královo Pole a kurz pro pokročilé, taktéž v rozsahu 10 hodin (1.500,- Kč/pes) v KK Královo Pole. Nutno také odpracovat 12 brigádnických hodin. Výjimku z tohoto ustanovení může povolit výbor KK.
U nezletilých do 18 let je pro členství v KK požadován písemný souhlas zákonného zástupce. Tento je nedílnou součástí přihlášky.
Členské příspěvky činí 1.000,- Kč/rok bez ohledu na věk člena a počet psů.

 

Instruktorky výcviku

Anička Musilová - Výcvik štěňat a začátečníků. Obedience je pro mě sport číslo jedna. Baví mě metodami, přístupem a ideou. více zde

Tamara Šamánková - Základy socializace a poslušnosti. Moje heslo: Všichni pejsci jsou chytří a šikovní. více zde

 

ORGANIZACE VÝCVIKU

Pro členy našeho KK bude zpřístupněn cvičák každou sobotu od 09:00 do cca 10:30 hodin. Bude probíhat individuální trening zdarma s možností konzultace s instruktorem (přístup pro členy našeho KK volný - bez přihlašování)...
Kurzy s Tamarou Šamánkovou budou probíhat každé úterý od 17:00 hodin. Kurzy s Aničkou Musilovou budou probíhat každou středu nebo čtvrtek od 17:00 hodin dle rozpisu. Zájemci o výcvik, zašlete prosím přihlášku hlavní výcvikářce KK Evě Bajgarové mailem: e.bajgarova@volny.cz

Přihláška zde: PŘIHLÁŠKA

Přihlašování na jednotlivé hodiny, případdné omluvy u instruktorek na FB, nebo telefoním čísle :

Anička 602 112 596 annamusilova@post.cz přístup do kalendáře zde

Tamara 605 211 663 pt.saman@seznam.cz přístup do kalendáře zde

Kurzovné se platí vždy dopředu (minimálně po pěti hodinách) v hotovosti nebo na účet KK. Členové KK budou platit 500,- Kč/5 hodin, jednotlivě zakoupená hodina bude za 120,- Kč. Nečlenové KK zaplatí 750,- Kč/5 hodin + jedna testovací hodina před první sérií kurzu za 150,- Kč. Jednotlivě zakoupená hodina bude za 170,- Kč.

Výše plateb za jednotlivé kurzy byla odhlasována a schválena členy KK na Členské schůzi KK konané dne 04. 02. 2017.

Absenci je třeba omlouvat nejpozději 24 hodiny předem na výše uvedenou adresu. Na pozdější omluvy nebude brán zřetel, hodina je brána jako neomluvená a kurzovné z takovéto hodiny propadá.

Majitel háravé feny se může po dohodě s instruktorem zúčastnit treningu, v případě, že jsou ve skupině psi, kteří jsou již schopni pracovat v přítomnosti "háravky".

Na trening choďte prosím jen se zdravými pejsky. V případě, že u vašeho pejska např. den po treningu vypuknula závažná nemoc (psincový kašel, infekční rýma či něco podobného), neprodleně podejte prosím zprávu na vedení KK (výše uvedené mailové adresy). Děkujeme...

Dále upozorňujeme na nutnost dodržování Provozního řádu KK - připomínáme hlavní ustanovení:

Nenechávejte v areálu a v jeho bezprostřední blízkosti svoje pejsky občůrávat zdi, rohy a kola aut.
Necvičící psi musí být na vodítku. Volně s náhubkem. Nesmí rušit ostatní cvičící...
Neničte výcvikovou plochu, neznečišťujte vybavení klubovny. Výkaly po svých psech uklízejte!

Orientační mapka s přístupovou cestou k areálu KK Brno - Královo Pole k nahlédnutí ZDE

Scroll to the top