Instruktorka Tamara Šamánková

Základy socializace a poslušnosti.

 

Instruktorka Tamara ŠamánkováNejčastěji se věnuji majitelům psů, kteří nemají žádné sportovní ani zkouškové ambice. Učím obyčejné lidi, jak se domluvit se svým neobyčejným psem. Jak říct psovi, co po něm chci, a jak rozumět tomu, co mi říká pes. Že nezáleží na tom, jakého plemene je jejich pes, všichni se mohou naučit základní věci, které usnadní společný život.

Deset let vedu Psí školičku BaF, kde se snažím vysvětlit lidem, že se psem můžou prožít spoustu legrace, relaxace a nezapomenutelných zážitků, a přesvědčuji je, že když se naučí spolu komunikovat, může být každý pes skvělým parťákem.

Mám jedenáctiletého amerického kokršpaněla Barda (Bard Dream Maronna), který kromě výstav nutných k uchovnění postupně prošel výcvikem a řadou závodů.

  • ve sportovní kynologii - všechny základní zkoušky poslušnosti - ZOP, ZZO, BH, malá plemena – ZMMP, stopy a pachové práce – StPr1, FPr1
  • v obedienci - OBZ, OB1, podzim 2018 první start v OB2
  • v dogdancingu - titulu Master of Dogdancing 1. stupně

S Bardem i bez něj jsem absolvovala řadu seminářů (hensenwerk, první pomoc pro psy, Gabby Harris, Franitšek Šusta, Lucie Gabrielová, Romana Polická a další). V současné době trénujeme v Czech nosework clubu z.s. pachové práce.

Heslo: Všichni pejsci jsou chytří a šikovní

Scroll to the top