Instruktorka Světlana Zouharová

Výcvik začátečníků a pokročilých. KALENDÁŘ

 

Instruktorka Světka ZouharováJmenuji se Světka Zouharová a výcviku psu se věnuji již mnoho let. Jak řekla moje kamarádka: „Pejskařina není koníček, ale kůň jak kráva!!!” smile

Dříve jsem se věnovala výcviku vodicích psů, takže ještě můžete v Brně potkat moje bývalé žáky, kteří pomáhají svým páníčkům.

Sama mám dva psy, oba adoptované, jeden je kříženec holandského a německého ovčáka Tái, druha je Barča a je kříženec všeho možného. sealed Oba jsou velice šikovní. Táie připravují na sportovní kynologii a Barču na obedience.

Připravují psy na zkoušky podle národního i mezinárodního řádu. Ovšem i běžné soužití se psem musí být příjemné jak pro pána, tak i pro psa, proto pomáhám lidem při běžném výcviku naučit se fungovat s vaším pejskem tak, že procházky i společně chvíle doma jsou radostí. Formou her a pozitivního podmiňování se učíme fungovat se svým čtyřnohým kamarádem.

Sama se pořád vzdělávám, navštěvuji různé semináře (F. Šusta, Z. Wildmanova První pomoc pro psy), tréninkové akce, zajímám se o novinky v kynologii a výživě psů. Rovněž se věnuji i nápravě problémového chování jako je bázlivost, strachová agrese na lidi i na psy. Pokud potřebujete se psem řešit již zmíněné problémy, ozvěte se a domluvíme si tréninkový plán na odbourání těchto potíží.

Rada vás uvidím na svých tréninkových lekcích!

 

Kalendář

 

Scroll to the top