Instruktorka Anička Musilová

Výcvik štěňat a začátečníků s instruktorkou Aničkou Musilovou.

 

Instruktorka Anička MusilováObedience je pro mě sport číslo jedna. Objevila jsem tento koníček v roce 2009, kdy jsem získávala své první zkušenosti s dvěma fenkami australského ovčáka. Tento svět mě zcela pohltil a nadále mě baví metodami, přístupem a ideou.
Nyní mám dvě fenečky BOC - Chilli (6 let) a Dorris (1,5 roku) a stěně křízence Jenny. Chilli se se mnou naplno vnořila do poznávání obedience. Objely jsme spolu mnoho a mnoho seminářů, jak pod vedením českých trenérů (zejména Romana Polická a Kristýna Barošová), tak pod vedením těch zahraničních (Joanna Hewelt, Magda Stodulko, Valentina Balli, OiliHuotari, Dani Díaz, BettinaOgris, Christa Enquist...a čekají nás další). A společně jsme se také zúčastnily spousty závodů.

K našim největším společným úspěchům patří:

Účast na Mistrovství světa obedience 2018 v Ermelu – známka VD
1. místo MSR Obedience 2016 v kategorii OB3
3. místo MČR BOC Obedience 2016 v kategorii OB3
2. místo MČR BOC Obedience 2015 v kategorii OB2
1. místo v slovenské lize 2015 v kategorii OB1

Dorris je pro mě novou výzvou a školou a jsme teprve na začátku obedience kariéry. Jenny je náš mazel a funny pes, který bude dělat to, co ho bude v životě bavit.
Při tréninku se psy je pro mě prioritou, aby byl vždy důvod k úsměvu. Mám ráda směr, který vede k radostnému projevu, drivu a nadšeným očím jak psovoda, tak čtyřnohého parťáka!

 

Ranní maraton 14. dubna v 10 hodin

V neděli 14. dubna se uskuteční speciálka! Ranní maraton - 90 minutová lekce, kdy se po 15 minutách bude střídat klidové a pohybové cvičení. Hlásit se můžete sem do komentářů. 10.00 - 4 psi 11.30 - podle zájmu (4 psi)

Scroll to the top